close
Menu

رونمایی بعدی Surface pro 10 مایکروسافت ممکن است در ماه مارس برگزار شود

رونمایی بعدی Surface pro 10 مایکروسافت ممکن است در ماه مارس برگزار شود

رونمایی بعدی Surface PC مایکروسافت ممکن است در ماه مارس برگزار شود

21 مارس تاریخ کاری فعلی است و انتظار می رود سخت افزار جدید در آوریل و ژوئن معرفی شود.

 مایکروسافت رایانه های شخصی سرفیس جدیدی را در ماه های آوریل و ژوئن عرضه خواهد کرد.

به نظر می رسد مایکروسافت در ماه مارس خود را برای معرفی سخت افزار جدید آماده می کند، جایی که انتظار می رود این شرکت نسخه های به روز شده سرفیس پرو و ​​سرفیس لپ تاپ را معرفی کند. افشاکننده قابل اعتماد WalkingCat برای اولین بار تاریخ احتمالی 21 مارس را در X پست کرد و منابع شخصی من صحت این موضوع را تأیید کرده اند.

اواخر سال گذشته، من در مورد برنامه‌های مایکروسافت برای سرفیس پرو ۱۰ و سرفیس لپ‌تاپ ۶ نوشتم که انتظار می‌رود برخی از ارتقاء‌های عمده را در قالب طراحی‌های تازه، تراشه‌های جدید و سیلیکون NPU نسل بعدی داشته باشند که به برخی از ویژگی های پیشرفته هوش مصنوعی آتی مایکروسافت در حال ایجاد در نسخه بعدی ویندوز است.

در گزارش خود اشاره کردم که این دستگاه ها در بهار معرفی خواهند شد. با در نظر گرفتن این موضوع، اکنون می‌شنوم که مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی برای عرضه سخت‌افزار جدید در دو مرحله است که اولین آن در آوریل و دومی در ژوئن خواهد بود.

می‌دانم که معرفی ژوئن شامل سرفیس پرو 10 و سرفیس لپ‌تاپ 6 می‌شود، زیرا انتظار می‌رود اولین رایانه‌های شخصی سری X Qualcomm در سراسر جهان عرضه شوند. این رایانه‌های شخصی به انتشار پلتفرم Windows Germanium وابسته هستند ، که تا آوریل RTM نمی‌شود، و برای هر رایانه‌ای که در آن ماه عرضه می‌شود خیلی دیر است.

این بدان معناست که معرفی ها در آوریل شامل سخت‌افزار اینتل خواهد بود که با Windows 11 Moment 5 راه‌اندازی می‌شود، اما من فکر نمی‌کنم اینها سرفیس پرو 10 و سرفیس لپ‌تاپ 6 باشند. طبق منابع من، مایکروسافت قصد دارد نسخه تجاری متمرکز سرفیس را عرضه کند. لپ تاپ حرفه ای و سرفیس که دارای طراحی های فعلی در بازار هستند، اما با تراشه های جدیدتر نسل چهاردهم اینتل و مجموعه ای از ویژگی های طراحی شده برای مشتریان تجاری.

این ویژگی ها شامل نمایشگر ضد انعکاس، خواننده NFC جدید و پشتیبانی از Windows Studio Effects است. در حالی که من نام این دستگاه ها را به طور قطع نمی دانم، اگر در نهایت به عنوان Surface Pro 9+ و Surface Laptop 5+ عرضه شوند، تعجب نخواهم کرد. مایکروسافت این کار را با Surface Pro 7+ در سال 2019 انجام داد که همچنین یک نسخه تجاری متمرکز بود.

همانطور که متوجه شدم، مصرف کنندگان در صورت تمایل می توانند این دستگاه های متمرکز تجاری را خریداری کنند، اما توصیه می شود منتظر سرفیس پرو 10 و سرفیس لپ تاپ 6 واقعی با تراشه های Arm و طراحی های به روز شده در ماه ژوئن باشند.

مایکروسافت قصد دارد Surface Pro 10 و Surface Laptop 6 را به عنوان اولین رایانه های شخصی هوش مصنوعی واقعی خود به بازار عرضه کند و از اولین کسانی خواهد بود که با انتشار پلتفرم Windows Germanium جدید عرضه می شود. نسخه آتی سیستم عامل ویندوز در پاییز امسال تعدادی از ویژگی های هوش مصنوعی نسل بعدی را فعال می کند که به طور خاص برای این سخت افزار طراحی شده اند که در داخل به رایانه های شخصی CADMUS معروف هستند.

بعید است که مایکروسافت در ماه مارس در مورد سرفیس پرو 10 و سرفیس لپ تاپ 6 صحبت کند، اگرچه ممکن است آنها را اذیت کند. من گمان می‌کنم که نزدیک‌تر به ژوئن در مورد آن دستگاه‌ها، همراه با نسخه بعدی ویندوز، اطلاعات بیشتری خواهیم شنید.

در جاهای دیگر، همچنین شنیده‌ام که مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی برای عرضه سرفیس لپ‌تاپ گو 4 به‌روزرسانی‌شده و سرفیس گو 4 برای مصرف‌کننده در سال جاری است، که احتمالاً در ماه اکتبر (اگر نه زودتر) ظاهر می‌شوند. این خط تولید سرفیس را برای سال 2024 تکمیل می کند.

 

0 نظرات

نظرات شما ...
close