سری تبلت های بعدی شیائومی پس از چندین نشت در ماه گذشته ، وارد EEC شدند. انتظار می رود سری به اصطلاح Mi Pad 5 در تابستان امسال وارد بازار شود و نسخه جهانی آن را دریافت کند.

کمیسیون اقتصادی اوراسیا (EEC) پرونده جذاب ارائه شده توسط شیائومی را منتشر کرده است. طبق اطلاعات EEC ، احتمالاً به دلیل نزدیک بودن به اعلام آن ، شیائومی تبلت جدیدی را ثبت کرده است.

متأسفانه ، این لیست نام دستگاه را نشان نمی دهد ، اما شماره مدل آن را ارائه می دهد. شماره مدل مورد نظر 21051182G است ، همانطور کهyabhishekhd وxiaomiui مشاهده کردند. ماه گذشته ، توسعه دهندگان XDA نشان دادند که Xiaomi روی سه تبلت جدید با رمزهای "nabu" ، "enuma" و "elish" کار می کند. در حالی که EEC هیچ گونه مشخصات دقیق را ارائه نداده است ، توسعه دهندگان XDA معتقدند كه هر سه تبلت Mi Pad باید از نمایشگرهای 16:10 و SoC های Snapdragon 8xx برخوردار باشند.

پسوند 'G' شماره مدل نیز نشان می دهد که یک مدل جهانی است. از این رو ، به نظر می رسد که شیائومی سری Mi Pad را در سطح جهانی عرضه کند ، اگرچه باید دید که آیا هر سه دستگاه از چین خارج می شوند یا خیر. ظاهراً ، شیائومی قصد دارد سری Mi Pad 5 را در تابستان امسال رونمایی کند. همچنین برخی از مدل ها را به 3C ارسال کرده است.